Sprzedaż - Działka
  • new apartment building
  • new apartment building
  • new apartment building
  • new apartment building
  • new apartment building

MORZYCZYN

Sprzedaż - Działka 357.075 zł              115 PLN/m2
Nr 409529 3105 m2
357.075 zł

Mam do zaproponowania działkę budowlaną w otulinie lasu o powierzchni 3,105 m2 w Morzyczynie, gmina Kobylanka, województwo zachodniopomorskie.
Od północy gmina graniczy z Puszczą Goleniowską, rajem dla grzybiarzy, pasjonatów wędrówek, rowerzystów.
O atrakcyjności działki decyduje przede wszystkim jej łatwa dostępność do drogi krajowej nr 10, Stargard oddalony od gminy zaledwie o 11 km, Szczecin 24 km, w niedalekiej odległości działki przebiega linia kolejowa Miedwiecko, co umożliwia szybki dojazd do wymienionych lokalizacji.
Korzystna lokalizacja powoduje zainteresowanie terenem gminy ze strony inwestorów.
Gmina Kobylanka posiada dostęp do jeziora Miedwie Jest ona idealnym miejscem na wypoczynek oraz na osiedlenie się.
Na terenie gminy istnieją trzy szkoły podstawowe: w Kobylance, Kunowie i Reptowie, przedszkole Publiczne FUNDACJI SZCZECIŃSKA, Niepubliczne Przedszkole w Kobylance, żłobek.
Powyższe placówki, zapewniają bogatą ofertę zajęć pozaszkolnych. Na ich terenie funkcjonują różnego rodzaju koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie. We wszystkich placówkach edukacyjnych dzieci mogą się kształcić i rozwijać w poczuciu bezpieczeństwa.

Działka budowlana, o powierzchni 3,105 m2, w kształcie kwadratu, wokół jest dużo zieleni, miejsc do rekreacji, spacerów ,wycieczek rowerowych, w niedalekim sąsiedztwie budynków mieszkalnych.
Dojazdowa droga gminna utwardzona (modernizacja w 2022r.) – udziały w drodze w cenie.
W planie zabudowy działka przeznaczone jest pod zabudowę mieszkalną, jednorodzinną, z usługami nieuciążliwymi, o max powierzchni zabudowy 30%
W drodze dojazdowej znajdują się następujące media: prąd w drodze wewnętrznej kompleksu działek, zalecana studnia głębinowa, co nie generuje kosztów, potencjalnym mieszkańcom i użytkownikom.
W sąsiedztwie tej działki, znajdują się inne atrakcyjne działki o co stwarza możliwość ich dokupienia, co stwarza również możliwości dla potencjalnych inwestorów budujących małe kameralne osiedla domów.

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji.

Szczegóły

  • ► Data wprowadzenia: 2022-12-07 15:32:13.0168

PrestigoWięcej

KONTAKT

Loading...